Sweet Book Tag

sobota, kwietnia 09, 2016

Pierwszy tag na moim blogu, do którego zostałam nominowana w styczniu (!) przez Sebastiana  za co serdecznie dziękuję i przepraszam, że zabrałam się dopiero teraz. Zapraszam do czytania!


DONUT - książka, w której czegoś Ci brakowało 
Taką książką było troszkę "Po zmierzchu" Alexandry Bracken. Zabrało mi życia bohaterów po wszystkim co się wydarzyło, zabrakło tej ich nowej codzienności. Najbardziej jednak nie spodobało mi się zakończenie "Niemieckiego bękarta" Camilli Lackberg, ale nie będę się tu rozpisywać, niedługo pojawi się na blogu recenzja.

LODY - książka, która zmroziła Ci krew w żyłach
Oczywiście mój ukochany Stephen King i jego książka "Miasteczko Salem". Jeden z moich najulubieńszych tytułów!

PUDDING - książka z rozlazłym bohaterem
No i chyba nic nie wymyślę, wybaczcie.

CIASTKO - książka, która złamała Ci serce
Może nie była to cała książka, ale moje serce rozsypało się na milion drobnych kawałków po zakończeniu pierwszego tomu Mrocznych umysłów. Ruby... jak mogłaś? Chciałaś dobrze, a wyszło jak zawsze. 

CUKIEREK - ulubiona krótka książka lub książka z dzieciństwa
Jeśli chodzi o książkę z dzieciństwa to jest to zdecydowanie "Mysia rodzinka"*, za którą dosłownie szalałam. Nie chciałam słuchać żadnych innych opowieści przez długi czas, a później pojawiła się "Alicja w krainie czarów" i "Kubuś Puchatek"

CZEKOLADA - książka, którą możesz czytać na okrągło i nigdy Ci się nie znudzi
Zdecydowanie Robinson Crusoe i twórczość Kinga. Co tu dużo mówić... 

TORT - najcudowniejsza książka, która zawsze wprawia cię w dobry nastrój i której niczego nie brakuje
Nie chciałbym się powtarzać, bo już dziś ta książka się pojawiła (Miasteczko Salem), a więc szybciutko szukam innego tytułu. Mam! Kochana "Gra o Tron"! Jest to też pierwsza książka, w której zaczęłam zaznaczać fragmenty. Taki tam nieistotny szczegół. 


*"Mysia rodzinka" - zwyczajna książeczka dla dzieci, których mnóstwo w kioskach, sklepach; mało znana

A właśnie! Nominuję Justynę

Betty.

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Chyba niedługo skuszę się na "Miasteczko Salem" ;) Niedawno czytałam "Cmętarz zwieżąt" i bardzo mi się spodobał :D Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ogromnie dziękuję za nominację :) Na pewno wkrótce odpowiem na Tag. I o dziwo - moje odpowiedzi będą zupełnie różne od Twoich :)
  Justyna z livingbooksx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze wiedzieć, że nie tylko moje serduszko zostało strzaskane przez Mroczne Umysły ; ; Ale książkę nadal uwielbiam :D
  Pozdrawiam,
  Jessie
  http://lifting-pages.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń